Musieli ratować poszkodowanych, czytać mapy i walczyć z presją. Uczniowie „Dwójki” wrócili z sukcesem z wojewódzkiego turnieju Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 pokazali, że turystyka to nie tylko wycieczki i zwiedzanie. Podczas 52. Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Turystyczno-Krajoznawczego w Biłgoraju szkolne drużyny wywalczyły VII i XV miejsce w województwie, mierząc się z konkurencjami wymagającymi wiedzy, refleksu i opanowania. (...)
Musieli ratować poszkodowanych, czytać mapy i walczyć z presją. Uczniowie „Dwójki” wrócili z sukcesem z wojewódzkiego turnieju Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 pokazali, że turystyka to nie tylko wycieczki i zwiedzanie. Podczas (...)