Pierwszego dnia uczniowie odwiedzili Zwierzyniec Górny, „Polskę w Miniaturze”, Słowiańskie Wzgórze oraz bawili się w Parku Zabaw i podczas gry terenowej w Zwierzyńcu Dolnym.
Drugi dzień wyjazdu obfitował w kolejne atrakcje. Dzieci zwiedziły JuraPark wraz z Muzeum Jurajskim, skorzystały z oferty Adventure Planet, uczestniczyły w seansie w Kinie 5D oraz w warsztatach edukacyjnych. Dużą atrakcją była również przejażdżka rollercoasterem.
Wyjazd był okazją do poznania wielu ciekawych miejsc, zdobycia nowej wiedzy i integracji w gronie rówieśników.
Komentarze (0)
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.