Reklama

Ćwierć wieku ze szczypiorniakiem, czyli jubileusz UKS "Sprint"

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Informacje radzyńskie 11 września 2002 roku odbyły się uroczyste obchody jubileuszu Uczniowskiego Klubu Sportowego „Sprint”. Uroczystość licznie zgromadziła byłych i obecnych zawodników i zawodniczki, godnie reprezentujących w minionych latach Klub i Ulan-Majorat na szczeblu wojewódzkim i ogólnopolskim. "Sprint" to prawdziwi ambasadorzy gminy Ulan-Majorat i powiatu radzyńskiego.

Patronat nad imprezą objął Wójt Gminy Ulan-Majorat Jarosław Koczkodaj.

Swoją obecnością wydarzenie uświetnili :Poseł na Sejm RP Sławomir Skwarek, Prezes Lubelskiego Związku Piłki Ręcznej ds./sportowych Artur Witkowski, Prezes Lubelskiego Wojewódzkiego Szkolnego Związku Sportowego Tadeusz Więcek, a także zarząd powiatu radzyńskiego: Starosta – Szczepan Niebrzegowski, wicestarosta Michał Zając, Grzegorz Kowalczyk.

Uczestnicy jubileuszu mieli możliwość zapoznania się z historią, działalnością, i sukcesami Klubu, a także przywołać wspomnienia z pomocą prezentacji multimedialnej i wystawy archiwalnych materiałów.

Najmłodsi podopieczni Klubu / dziewczęta i chłopcy / klasy czwartej Szkoły Podstawowej w Ulanie Majoracie uczestniczyli w „treningu z mistrzem”, który poprowadziły zawodniczki superligi kobiet MKS Lublin: Daria Szynkaruk i Paulina Masna.

Jedną z największych atrakcji obchodów jubileuszu, była możliwość powrotu na parkiet byłych wychowanków Klubu. Rozegrano cztery mecze towarzyskie podczas których, zawodniczki i zawodnicy mogli ponownie poczuć ducha rywalizacji i po latach sprawdzić swoje umiejętności.

ZARZĄD KLUBU UKS „SPRINT” ULAN-MAJORAT serdecznie dziękuje samorządom terytorialnym: Gminie Ulan-Majorat, Powiatowi Radzyńskiemu oraz wszystkim ludziom dobrej woli, instytucjom, sponsorom i indywidualnym ofiarodawcom, rodzicom i sympatykom Klubu, którzy wspierali ich działania na przestrzeni minionych lat.

Zacnym jubilatom pozostaje życzyć kolejnych dekad sukcesów i kolejnych zdolnych roczników, którzy pokochają szczypiorniaka odwzajemnioną miłością.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy