Reklama

Honorowi Dawcy Krwi mieli swoje święto

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Informacje radzyńskie W dniach 22-26 listopada trwają ogólnopolskie Dni Honorowego Krwiodawstwa Polskiego Czerwonego Krzyża. To okazja by w sposób szczególny okazać wdzięczność wszystkim krwiodawcom za bezinteresowną pomoc w ratowaniu innym życia i zdrowia.

W Radzyniu z tej okazji odprawiona została uroczysta msza św. w intencji Honorowych Dawców Krwi, zaś 25 listopada krwiodawcy z powiatu radzyńskiego również mogli poczuć się wyjątkowo. Radzyński Klub Honorowych Dawców Krwi Polskiego Czerwonego Krzyża zorganizował uroczyste spotkanie, na którym zostały wręczone odznaczenia. Alfreda Izdebska  otrzymała Odznakę Honorową PCK III stopnia, Andrzej Napłoszek i Jarosław Hałas Odznakę „Honorowy Dawca Krwi – Zasłużony dla Zdrowia Narodu” , Michał Gaweł Odznakę „Zasłużony Honorowy Dawca Krwi” II stopnia oraz Monika Kamola - odznakę III stopnia. Specjalne podziękowania od zarządu oddziału otrzymał Andrzej Gruba, za 30 lat pracy na rzecz Klubu HDK PCK w Radzyniu , w tym wiele lat na stanowisku prezesa.

„Nie liczy się to ile posiadasz, ale ile dajesz innym i jak się z nimi dzielisz"

- Spotkanie było doskonałą okazją do podziękowania ludziom o wielkich sercach, którzy oddają krew dla ratowania ludzkich żyć. Serdeczne podziękowania kierujemy do wszystkich Krwiodawców za każdą oddaną kroplę krwi, za zaangażowanie i bezinteresowne niesienie dobra. Dziękujemy wszystkim uczestnikom spotkania za wspólne świętowanie oraz sponsorom, dzięki którym możemy się rozwijać oraz realizować nasze cele . „Nie liczy się to ile posiadasz, ale ile dajesz innym i jak się z nimi dzielisz"- podkreśla Monika Kamola, prezes radzyńskiego oddziału HDK w imieniu całego zarządu, który przygotował uroczystość. Pojawili się na niej przedstawiciele Lubelskiego Oddziału Okręgowego PCK, Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie, władz miasta oraz sponsorzy spotkania.

 

Serdeczne podziękowania dla Darczyńców. Byli nimi: Spółdzielcza Mleczarnia Spomlek, Urząd Miasta Radzyń Podlaski, Urząd Gminy Radzyń Podlaski, Radzyński Ośrodek Kultury, Nadleśnictwo Radzyń Podlaski, Usługi Transportowe Lech Grodek, Bimiz FOOD Sp.z o.o., PUK Radzyń Podlaski, Wojzbun, JGS Firma Budowlana Mirosława i Grzegorz Bożym, Lokalna Grupa Działania "Zapiecek", Bank Spółdzielczy w Radzyniu Podlaskim, Sklep Topaz, Bosh Diesel Service Bighand, sklep hydrauliczny Hydropartner, dr Gerard, pani Renata Sokół z Radzynia Podlaskiego. Wielkie podziękowania dla Zespołu Picasso z Radzynia Podlaskiego za wspaniałą oprawę muzyczną,  dla Studio Picasso Anna Hałas za fotorelację z uroczystości. Dla Halo Obiadek za przemiłą obsługę i posiłek. Dziękujemy za zaangażowanie. Dzięki okazanej pomocy możliwa była organizacja Obchodów Dni Honorowego Krwiodawstwa PCK w Radzyniu Podlaskim. Dziękuje zarząd radzyńskiego oddziału HDK: Monika Kamola, Robert Kamola, Radosław Kojtych wraz z członkami Klubu.

 

Fot. Studio Picasso Anna Hałas 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy