Reklama

Młodzi mechanicy z samochodówki ZSP z sukcesami w konkursie ogólnopolskim

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Młodzi mechanicy z samochodówki ZSP z sukcesami w konkursie ogólnopolskim  - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Informacje radzyńskie Uczniowie technikum pojazdów samochodowych, jak co roku zakwalifikowali się do Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników. Aż 8 drużyn z Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II zakwalifikowało się do finałów w kliku kategoriach. Eliminacje zostały przeprowadzone online. Wzięło w nich udział ponad 1840 drużyn z całej Polski. Finały odbyły się pod koniec października w Poznaniu podczas, którego uczestnicy zmierzyli się z zadaniami teoretycznymi i praktycznymi.

Efektem zmagań są następujące sukcesy uczniów ZSP w Mistrzostwach Mechaników 2021:

 

- w kategorii Elektromobilni 5 miejsce w Polsce - Tomasz Bloch i Jakub Szczygieł i 7 miejsce Adrian Maliszewski i Bartłomiej Szczygieł

 

- w kategorii Młody Mechanik 9 miejsce Adrian Maliszewski i Bartłomiej Szczygieł, 13 miejsce Mateusz Próchniewicz i Piotr Popławski, 19 miejsce Karolina Świder i Wojciech Bartochowski , 22 miejsce Tomasz Bloch z Karolem Piekarskim .

 

- w kategorii Młody Mechanik Maszyn Rolniczych 13 miejsce Mateusz Mirończuk i Jakub Wojtaszek, 19 miejsce Jakub Szczygieł i Grzegorz Golanko,

 

- w kategorii Młody Mechanik Pojazdów Ciężarowych 13 miejsce Jakub Wojtaszek i Dawid Mikołajuk, 15 miejsce Mateusz Próchniewicz i Piotr Popławski, 16 miejsce Dawid Musiatowicz i Przemek Cybulak, 19 miejsce Karolina Świder i Wojciech Bartochowski, 20 miejsce Karol Piekarski i Mateusz Mirończuk, 21 miejsce Dawid Latoch i Grzegorz Golanko

 

- w kategorii Młody Lakiernik 12 miejsce zajął Tomasz Bloch z Karolem Piekarskim. Po raz kolejny determinacja uczniów samochodówki i ich nauczycieli przyniosła wielki sukces.

 

Opiekę nad uczniami podczas trwania finałów pełnili nauczyciele: panowie Wojciech Mackiewicz i Karol Michalak. Warto dodać, że w tym roku wysokie miejsca na podium w finale Mistrzostw Mechaników Zawodowych zajęli absolwenci radzyńskiego Technikum pojazdów samochodowych: Pan Karol Szczygielski – 3 miejsce, Pan Kamil Rakowski - 4 miejsce, Pan Marek Chudek – 12 miejsce, Gratulujemy sukcesów i życzymy dalszych startów. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy