Reklama

Reklama

Na przełomie lutego i marca rozstrzygnięcie przetargu na montaż fotowoltaiki i solarów

Opublikowano: 5 lutego 2021 08:25
Autor: Jakub Hapka

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Informacje radzyńskie Ważna informacja dla mieszkańców biorących udział w projekcie dotyczącym montażu instalacji fotowoltaicznych i instalacji solarnych w ramach projektu pn. „Montaż instalacji OZE na terenie gminy Kąkolewnica – część 1” współfinansowanego ze środków UE w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020 Oś priorytetowa 4 Energia Przyjazna Środowisku Działanie 4.1. Wsparcie wykorzystania OZE.

Reklama

Wpłaty II raty wkładu własnego na montaż instalacji fotowoltaicznych i solarnych, o których mowa w § 5 ust. 3 podpisanej  umowie należy dokonać po rozstrzygnięciu przetargu i podpisaniu umowy z Wykonawcą, co jest planowane na luty/marzec 2021 roku.

 

W związku z tym, wójt Anna Mróz prosi o wstrzymanie się z wpłatą II raty do czasu zawarcia stosownego aneksu do umowy na montaż instalacji, o czym beneficjenci zostaną  powiadomieni pismem. W aneksie do umowy zostanie określona ostateczna kwota (wynikająca z rozstrzygnięcia przetargu) oraz nowy termin wpłaty II raty.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.