reklama
reklama

Ponad 3 dychy za słoiczek. Jest drogo?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Kacper Budrewicz

Ponad 3 dychy za słoiczek. Jest drogo? - Zdjęcie główne

foto Kacper Budrewicz

reklama
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Informacje radzyńskieRozpoczął się sezon na jagody. Jak co roku nie brakuje małych stoisk w pobliżu okolicznych lasów i na trasach. Ile w tym roku kosztuje słoik?
reklama

– To ciężka praca, ale ludzie czekają na jagody cały rok. Żeby zebrać litrowy słoik trzeba pracować ponad godzinę  – mówi pani, która sprzedaje słoiki owoców przy trasie z Radzynia Podlaskiego do Lublina. – Zbieramy je ręcznie w lesie, bez zbieraczek. W tym roku jagody są dorodne, ale nie ma ich dużo, więc cena musi być wyższa. Teraz litrowy słoik kosztuje 35 zł – dodaje. Mimo ceny chętnych wydaje się nie brakować – kierowcy często zatrzymują się, by kupić świeże owoce prosto z lasu.

reklama
reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy
reklama
reklama
logo