Reklama

Reklama

Rajd rowerowy: ,,102 km dla Jana Pawła II " - zaproszenie

Opublikowano:
Autor:

Rajd rowerowy:  ,,102 km dla Jana Pawła II " - zaproszenie  - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Informacje radzyńskie Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Radzyńska Grupa Rowerowa „I LO i Przyjaciele” serdecznie zapraszają radzyńskich cyklistów do wzięcia udziału w rajdzie rowerowym, który ma na celu nie tylko podziwianie walorów i uroków powiatu radzyńskiego, ale upamiętnienie 102. rocznicy urodzin Świętego Jana Pawła II.

Reklama

 - Będziemy w każdej gminie naszego powiatu i w każdej z nich zrobimy pamiątkowe zdjęcie całej grupy. Dystans może trochę długi ale zapraszamy także tych mniej doświadczonych rowerzystów, w każdej chwili można przerwać rajd i wrócić do domu albo dołączyć w dowolnym czasie do imprezy. Najważniejszy jest udział - zapraszają i przekonują organizatorzy.

 

 

PLAN

 

Zbiórka o 8.30 na Skwerze 1050 lecia Chrztu Polski. - Następnie przejedziemy do Krzyża Papieskiego na Satuniu (skrzyżowanie ulic Paderewskiego i Chopina), gdzie nastąpi oficjalne rozpoczęcie imprezy. Tak więc Miasto Radzyń będzie pierwszym punktem rajdu. Następne miejsce to Zabiele, gdzie także przy Krzyżu Papieskim „zaliczymy” Gminę Radzyń. Kolejne miejscowości to Paszki Małe, Wrzosów, Stara Wieś, Tchórzew (Gmina Borki), Bełcząc, Czemierniki (Gmina Czemierniki), Świerże, Suchowola, Wohyń, Bezwola (Gmina Wohyń), Planta, Derewiczna (Gmina Komarówka), Ossowa, Ostrówki, Aleksandrówka, Worsy, Żakowola Stara, Kąkolewnica (Gmina Kąkolewnica), Lipniaki, Główne, Paskudy (Gmina Ulan Majorat), Brzostówiec, Radzyń. Imprezę oficjalnie zakończymy przy Krzyżu Papieskim przy ulicy Targowej. Przejedziemy minimum 102 kilometry, choć znając realia wyjdzie tego kilka kilometrów więcej. Postaramy się także parę razy „zaskoczyć” uczestników ciekawymi miejscami, gdzie jeszcze nie byliśmy. I ogólna zasada – ma być bezpiecznie. Tu słowa podziękowania niezawodnej firmie Cyklo Ski Serwis, która będzie z nami. Poza tym jak najmniej uczęszczanych dróg, dużo lasów, dróg lokalnych czy wręcz polnych. Dzięki firmie drGerard zapewniamy kawę, wodę, słodycze i tradycyjną gróchówkę - wyjaśnia Marek Topyła.

 

REGULAMIN  

WARUNKI UCZESTNICTWA 1. Dobry stan zdrowia 2. Udział w rajdzie jest bezpłatny 3. Każdy uczestnik musi zaakceptować i przestrzegać zapisy niniejszego regulaminu 4. Uczestnicy rajdu muszą posiadać niezbędną wiedzę i umiejętności poruszania się po drogach 5. Rajd przeznaczony jest dla uczestników, którzy ukończyli 14 lat. 6. Uczestnicy niepełnoletni muszą przedstawić pisemną zgodę rodziców lub opiekunów prawnych 7. Każdy uczestnik tuż przed startem musi wpisać się na listę startową 8. Uczestnicy niepełnoletni powinni posiadać Karty Rowerowe 9. Od następstw nieszczęśliwych wypadków uczestnicy rajdu ubezpieczają się we własnym zakresie. OBOWIĄZKI UCZESTNIKÓW W CZASIE RAJDU 1. Przestrzeganie Regulaminu oraz podporządkowanie się decyzjom kierownictwa Rajdu. 2. Posiadanie sprawnego roweru wyposażonego zgodnie z obowiązującymi przepisami 3. Poruszanie się zgodnie z zasadami ruchu drogowego. 4. Posiadanie dowodu osobistego lub innego dokumentu oraz okazanie go na każde żądanie organizatora. 5. Nieprzestrzeganie Regulaminu może spowodować usunięcie z Rajdu. INFORMACJE DODATKOWE 1. W czasie jazdy w kilku kolumnach konieczne jest zachowanie odległości co najmniej 200 metrów między poszczególnymi kolumnami, a każda grupa nie może przekroczyć 15 osób. 2. Rajd odbywa się przy nieograniczonym ruchu drogowym, więc uczestnicy muszą zachować szczególną ostrożność i znać zasady ruchu drogowego. 3. Organizator zastrzega sobie prawo do uzasadnionych zmian dotyczących przebiegu trasy oraz interpretacji niniejszego Regulaminu.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy