Reklama

Seniorzy z gminy Wohyń bawili się na swoim święcie

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Informacje radzyńskie W GCK w Wohyniu z okazji Dnia Seniora odbyło się spotkanie integracyjne Koła Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Wohyniu oraz przedstawicieli zaprzyjaźnionych kół z powiatu radzyńskiego. Seniorzy w Gminie Wohyń to bez wątpienia jedna z aktywniejszych grup społecznych. Frekwencja uczestników świadczy, jak potrzebne są tego typu spotkania i niewątpliwie są doskonałą okazją do aktywnego spędzania czasu z innymi.

Oficjalnego otwarcia i powitania zaproszonych gości dokonał przewodniczący Koła nr 3 w Wohyniu  Kazimierz Brudkowski. Nie obeszło się bez podziękowań i gratulacji dla najbardziej aktywnych. W obchody święta włączyły się władze samorządowe. O ważnej roli seniora mówił wicestarosta radzyński  Michał Zając oraz wójt gminy Wohyń Tomasz  Jurkiewicz. Po części oficjalnej przyszedł czas na tańce. Na parkiet przybyłych gości porwał zespół muzyczny MEDIUM. Takiej energii może pozazdrościć niejeden 40-latek.  - Drodzy Seniorzy! Życzymy Wam długich lat życia w dobrym zdrowiu, pogody ducha oraz spełnienia wszelkich marzeń. Niech jesień życia będzie najlepszym czasem do spełniania rzeczy niespełnionych, a każdy dzień przynosił wiele radości i uśmiechu! - życzą organizatorzy. 

 

inf. med. UG Wohyń 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy