Reklama

Stypendysta Ministra Edukacji i Nauki z radzyńskiego ZSP

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Stypendysta Ministra Edukacji i Nauki z radzyńskiego ZSP - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Informacje radzyńskie Tegoroczne Stypendium Ministra Edukacji i Nauki (ministra właściwego do spraw oświaty i wychowania) zostało przyznane uczniom, którzy odnieśli największe sukcesy w nauce i sporcie w roku szkolnym 2020/2021. W gronie nagrodzonych znalazł się Krzysztof Kalenik, który w roku szkolnym 2020/2021 ukończył Technikum Ekonomiczne w Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim.

Krzysztof jest jedynym stypendystą MEiN z terenu Delegatury Biała Podlaska Kuratorium Oświaty w Lublinie – podkreśla z dumą Grażyna Dzida - dyrektor szkoły. Krzysztof na swoim koncie ma wiele sukcesów. Uzyskał tytuł laureata 2020/2021 oraz tytuł finalisty w roku szkolnym 2018/2019 i 2019/2020 Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Handlowo – Menadżerskich organizowanej przez Stowarzyszenie Dyrektorów i Nauczycieli Twórczych i Aktywnych Szkół Zawodowych. W Olimpiadzie Wiedzy Ekonomicznej organizowanej przez Polskie Towarzystwo Ekonomiczne został finalistą w 2020/2021 r. Gratulujemy Krzysztofowi, Pani dyrektor oraz nauczycielom przedmiotów ekonomicznych.

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy