Reklama

Reklama

TARCZA ANTYKRYZYSOWA - NABÓR WNIOSKÓW O JEDNOKROTNĄ DOTACJĘ

Opublikowano: pt, 7 sty 2022 09:34
Autor:

TARCZA ANTYKRYZYSOWA - NABÓR WNIOSKÓW O JEDNOKROTNĄ DOTACJĘ - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Informacje radzyńskie Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Radzyniu Podlaskim ogłasza nabór wniosków o udzielenie jednokrotnej dotacji na pokrycie bieżących kosztów prowadzenia działalności gospodarczej mikroprzedsiębiorcy i małego przedsiębiorcy określonych branż poszkodowanych wskutek pandemii COVID-19.

Reklama

Wnioski można składać od 01.01.2022 r. do 15.04.2022 r. Maksymalna kwota dotacji wynosi 5 000,- zł

 

O dotację mogą ubiegać się mikroprzedsiębiorcy i mali przedsiębiorcy: Którzy na dzień 31 marca 2021 r. prowadzili działalność gospodarczą, oznaczoną według Polskiej Kwalifikacji Działalności (PKD) jako rodzaj przeważającej działalności kodami: 30.Z- przygotowanie i podawanie napojów, 29.A- działalność pokojów zagadek, domów strachu, miejsc do tańczenia i w zakresie innych form rozrywki lub rekreacji organizowanych w pomieszczeniach lub w innych miejscach o zamkniętej przestrzeni, 29.Z- pozostała działalność rozrywkowa i rekreacyjna. Których przychód z działalności w rozumieniu przepisów podatkowych uzyskany w grudniu 2021 r. był niższy co najmniej o 40% w stosunku do przychodu uzyskanego w analogicznym miesiącu roku poprzedniego lub w lutym 2020 r., lub we wrześniu 2020 r., lub listopadzie 2021 r. Którzy na podstawie ustawy z dnia 6 marca 2018 r. – Prawo przedsiębiorców nie mieli zawieszenia wykonywania działalności gospodarczej na okres obejmujący dzień 31 marca 2021 r. UWAGA: działalność gospodarcza mikroprzedsiębiorcy i małego przedsiębiorcy nie może być zawieszona w dniu składania wniosku o udzielenie dotacji. Wniosek o udzielenie dotacji należy składać wyłącznie w formie elektronicznej poprzez platformę praca.gov.pl do powiatowego urzędu pracy właściwego terytorialnie ze względu na siedzibę mikroprzedsiębiorcy i małego przedsiębiorcy. Wnioski złożone w wersji papierowej nie będą rozpatrywane. Szczegółowe informacje nt. przedmiotowej dotacji udzielane będą pod numerem telefonu: 83 352 63 20 lub 83 352 63 19.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy