Reklama

Reklama

Unieważnili przetarg na budowę ronda przy skarbówce

Opublikowano:
Autor:

Unieważnili przetarg na budowę ronda przy skarbówce - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Informacje radzyńskie Przetarg na przebudowę skrzyżowania ul. Lubelskiej z ul. Sitkowskiego, w tym budowę ronda, został unieważniony. Na ogłoszenie o przetargu wpłynęła tylko jedna oferta, która znacznie przewyższała kwotę przeznaczoną na ten cel przez Miasto.

Reklama

W wyznaczonym terminie ofertę złożył tylko radzyński PUK z ceną 849 359,08 zł, podczas gdy zamawiający miał zamiar przeznaczyć na realizację zamówienie kwotę 529 505,75 zł. Zgodnie z prawem zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, jeśli oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia i nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.

W związku z tym postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego pod nazwą Przebudowa skrzyżowania drogi powiatowej nr 1233L z ul. Lubelską w Radzyniu Podlaskim zostało unieważnione.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy