Reklama

Wyjątkowy dzień w Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym w Radzyniu Podlaskim

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Informacje radzyńskie 12 maja w Specjalnym ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Zofii Sękowskiej w Radzyniu Podlaskim trwał Dzień Otwarty. To wyjątkowy dzień, podczas którego społeczność szkoły zaprosiła do wspólnego przeżywania odświętnej majówki. Odwiedzający mogli wspólnie uczestniczyć w Gali Talentów. W tym dniu w SOSW obchodzono również Dzień Godności Osób z z Niepełnosprawnością Intelektualną, który wypada 5 maja.SOSW zorganizował Galę Talentów po dwuletniej przerwie. Przez kilka lat brał udział w programie ,,Szkoła Odkrywców Talentów” i ,,Miejsce Odkrywania Talentów”. Posiada tytuł ,,Szkoły Odkrywania Talentów”.

Mimo że rogram zakończył się w sierpniu  2020r., szkoła postanowiła kontynuować wydarzenie, które sprawia dużo radości szpołeczności szkolnej. Jolanta Purgał, dyrektor ośrodka  podkreśliła:-  ,,Cieszymy się , że po dwuletniej przerwie możemy kontynuować naszą GALĘ TALENTÓW. Jak już Państwo wiecie nasz ośrodek  Mimo to dalej będziemy odkrywali talenty naszych uczniów i reprezentowali je podczas naszej gali każdego roku".

 

Dyrektor podkreśliła:-  W tym miejscu chciałabym bardzo podziękować Pani Agnieszce Jaszcz za koordynowanie programem przez okres jego trwania. Pani Agnieszka włożyła wiele pracy i zaangażowania w realizację przedsięwzięcia. Dziękuję bardzo uczniom, nauczycielom i rodzicom za aktywny udział. Mam nadzieję, że jeszcze wiele przed nami odkrytych talentów.

 

W dzisiejszym dniu Obchodzimy również Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną. W tym miejscu chciałabym wyrazić wdzięczność Panu Staroście i wszystkim samorządom powiatu radzyńskiego na czele z Państwem Wójtami i Panem Burmistrzem za wsparcie jakie otrzymują od Państwa osoby niepełnosprawne, a szczególnie nasi uczniowie. Dziękujemy za dotychczasową współpracę z nami. Osobom niepełnosprawnym, naszym wychowankom i ich rodzinom życzę siły do przezwyciężania ograniczeń oraz wielu dowodów wsparcia i empatii ze strony otoczenia”.

 

Po zakończonych występach dyrektor podziękowała wszystkim uczestnikom i wręczyła dyplomy i podziękowania. ,, Dziękuję nauczycielom za przygotowanie uczniów, a Pani Teresie Nowakowskiej - Dyczko za koordynowanie przeglądem, dziękuję wszystkim osobom zaangażowanych w organizację GALI. Dziękuję bardzo Rodzicom za obecność, a szczególnie Pani Jolancie Mućko za artystyczne prowadzenie i piękne prowadzenie. Pani Wioletcie Paszkowskiej i Pani Dorocie Świderskiej za wspaniały premierowy występ. Dziękuje bardzo Panu Andrzejowi Królowi za ogromny wkład i poświęcony czas, dzięki Panu występy prezentowane są na bardzo wysokim poziomie.

 

Chciałabym jeszcze podziękować MEDIOM za obecność, dziękuję ze jesteście Państwo z nami”. Na zakończenie głos zabrał obecny na uroczystości ks. Kanonik Henryk Och. Po wystąpieniu księdza dyrektor Jolanta Purgała podziękowała jeszcze raz wszystkim za obecność i zaprosiła na następną Galę Talentów za rok.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy