Reklama

Reklama

Zakończono termomodernizację trzech budynków starostwa radzyńskiego

Opublikowano: wt, 12 kwi 2022 16:38
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Informacje radzyńskie Powiat Radzyński zakończył realizację projektu pt. „Kompleksowa termomodernizacja budynków użyteczności publicznej Powiatu Radzyńskiego”. Dofinansowanie pochodziło z Działania 5.2 Efektywność energetyczna sektora publicznego RPO WL na lata 2014-2020. Projekt był realizowany od marca 2016 r. Wartość ogółem projektu to około 4 mln zł. Wydatki kwalifikowane to około 3 mln zł. Kwota dofinansowania to ponad 2.5 mln zł.

Reklama

Zrealizowano prace budowlane związane z głęboką termomodernizacją w następujących budynkach: Starostwo Powiatowe w Radzyniu Podlaskim, pl. I. Potockiego 1; Szkoła i internat Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego, ul. Sitkowskiego 1b; Internat Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych, ul. Traugutta 6. 

 

Wartość ogółem projektu to około 4mln zł. Wydatki kwalifikowane to około 3 mln zł. Kwota dofinansowania to ponad 2.5 mln zł. Celem głównym projektu było zwiększenie efektywności energetycznej budynków użyteczności publicznej Powiatu Radzyńskiego oraz ochrona i poprawa środowiska naturalnego poprzez głęboką termomodernizację wraz z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii opartą o system monitorowania i zarządzania energią.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy