Reklama

Reklama

Gm. Komarówka Podlaska: Spotkania z kulturą i tradycją

Opublikowano:
Autor:

Gm. Komarówka Podlaska: Spotkania z kulturą i tradycją - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura 29 lipca 2022 Prezes wraz ze Skarbnikiem Stowarzyszenia ,,Nadzieja i Przyszłość” w Komarówce Podlaskiej podpisali umowę dotacji pomiędzy Fundacją Akcja Działa w Świerżach (gm. Wohyń) zwanym ODL realizującym program ,,Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, zwaną PAFW, na mocy umowy zawartej z Akademią Rozwoju Filantropii w Polsce, zwaną ARFP.

Reklama

Nazwa projektu: ,,Spotkania z kulturą i tradycją w gminie Komarówka Podlaska” .

Wartość projektu: 6 000 zł

Głównym celem projektu jest promowanie inicjatyw służących aktywizacji i integracji społecznej osób starszych oraz integracji międzypokoleniowej. Zadaniem projektu jest dowartościowanie osób starszych i zwiększenie ich samooceny, jak również wyeliminowanie poczucia osamotnienia.

W ramach projektu zaplanowano cykl spotkań międzypokoleniowych, które będą obejmować zajęcia kulinarne, warsztaty rękodzieła, wyszywania, szydełkowania, robienia na drutach oraz warsztaty muzyczne.

Projekt będzie realizowany od października do grudnia 2022 roku na terenie Gminy

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy