Reklama

Reklama

Natalia Dyjak laureatką Złotej Maski" i lubelskich konkursów recytatorskich

Opublikowano: śr, 18 maj 2022 07:00
Autor:

Natalia Dyjak laureatką Złotej Maski" i  lubelskich konkursów recytatorskich - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Zespół Szkół nr 5 im. Jana Pawła II w Lublinie był organizatorem XI Ogólnopolskiego Przeglądu Form Teatralnych Inspirowanych Myślą Jana Pawła II Złota Maska. Wydarzenie odbyło się w czwartek 21 kwietnia z udziałem Natalii Dyjak i jej monodramu "JA... SIOSTRA FRIDY". Spektakl spotkał się z uznaniem Komisji Artystycznej, która przyznała Natalii wyróżnienie.

Reklama

W środę, 27 kwietnia w Galerii Malarstwa Polskiego Muzeum Narodowego w Lublinie na Zamku Lubelskim odbył się Koncert Laureatów XXII Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego im. Józefa Czechowicza.

Natalia Dyjak zdobyła jedną z nagród recytatorskich jako reprezentantka Gminnego Ośrodka Kultury za wykonanie wiersza J. Czechowicza "Knajpa" i Nagrodę Nuty Człowieczej za wykonanie wiersza J. Czechowicza "Przez kresy" do muzyki Piotra Tesarowicza.

W poezji śpiewanej Natalia reprezentowała Młodzieżowy Dom Kultury "Pod Akacją" w Lublinie. W dniach 29-30 kwietnia w Sali Czarnej Centrum Kultury w Lublinie odbył się Turniej Wojewódzki 67. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Komisja po wysłuchaniu 29 uczestników turnieju recytatorskiego w kategorii młodzieży szkół ponadpodstawowych przyznała dwie główne nagrody. Natalia Dyjak otrzymała jedną z nich.

Gminny Ośrodek Kultury na 67.OKR w Lublinie reprezentowała również Natalia Polkowska.

To godne uznania dla ulańskich ambasadorek w dziedzinie kultury

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy