Wernisaż zdjęć Jarosława Matuszewskiego i koncert "Kolektywu"

kultura Siedemnaście lat temu zaczął utrwalać obrazy swoją pierwszą cyfrową Minoltą.

Jakub Hapka

Opublikowano: 13 sierpnia 2020 08:39 | Aktualizacja: 16 sierpnia 2020 10:24

Jarosław Matuszewski (ur. 1972) – od dziecka maniakalnie interesował się zastaną rzeczywistością, najpierw pochłonięty chemią, potem metalami ciężkimi, komputerami, światłowodami, sprzętem optycznym i fotografią. Jako nastolatek poznawał tajniki fotografii analogowej i pracy w ciemni. Siedemnaście lat temu zaczął utrwalać obrazy swoją pierwszą cyfrową Minoltą.

 

Przygoda z fotografią zaczęła się od udziału w imprezach Radzyńskiego Klubu Fotograficznego „KLATKA” – Wielkie Radzyńskie Fotografowanie i warsztatów Maksa Skrzeczkowskiego. 10 lat później zaowocowało to ilustrowaniem „nieoczywistego” przewodnika po Radzyniu „Axis Urbis” autorstwa Leszka Warsza, zdjęciami na profilu FB i jutrzejszą wystawą pt. „Kontrast” zainicjowaną przez członka ZPAF z bogatym dorobkiem artystycznym, mentora radzyńskich miłośników fotografii – Tomasza Młynarczyka. Ulubione tematy to fotografia abstrakcyjna, przyrodnicza, krajobrazowa a ostatnio także człowiek.

Po wystawie Radzyński Ośrodek Kultury zaprasza na koncert zespołu "Kolektyw". 

 

Klubokawiarnia "Ursa" serdecznie zaprasza na ponowne otwarcie już w PIĄTEK 14 sierpnia, o GODZINIE 20.00, wystąpi:

Grupa "Kolektyw" w najlepszym składzie:

-Michał Łobacz gitara

-Jakub Obuchowski gitara

-Szymon Ejsmont Bas

-Szymon Gmur Saksofon

-Kuba Gadamski perkusja

-Przemek Hałas pianino, wokal

Muzyka to ich pasja, w obecnym składzie grają od pół roku, urodzili się i mieszkają w naszym mieście. Na koncercie możecie się spodziewać dobrych kawałków bluesa, rock'n rolla, i starego rocka. Serdecznie zapraszamy, na dobrą MUZYKĘ NA ŻYWO !

Wstęp wolny! Zbiórka do kapelusza dla artystów.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.