Oferta pracy w SM SPOMLEK

Opublikowano: Aktualizacja:
Autor:

Oferta pracy w SM SPOMLEK - Zdjęcie główne

Przeczytaj również:

PROMOWANE Spółdzielcza Mleczarnia SPOMLEK szuka pracownika

Spółdzielcza Mleczarnia SPOMLEK w Radzyniu Podlaskim
poszukuje kandydatów na stanowisko
AUTOMATYK
miejsce pracy Radzyń Podlaski

główne zadania

    • utrzymanie w stałej sprawności technicznej maszyn, urządzeń  i instalacji w zakresie elektrycznym, automatyki i informatyki
    • bieżące usuwanie usterek oraz wykonywanie planowych konserwacji maszyn, urządzeń    i instalacji
    • sporządzanie wymaganej dokumentacji  technicznej
    • prowadzenie właściwej gospodarki  materiałami, narzędziami  i wyposażeniem stanowiska pracy
    • praca na trzy zmiany

wymagania

    • wykształcenie - automatyk - wyższe kierunkowe (automatyka, robotyka, mechatronika lub pokrewne); technik automatyk - minimum średnie techniczne kierunkowe
    • podstawowa wiedza z zakresu budowy maszyn i systemów sterowania i automatyki
    • umiejętność czytania i analizowania schematów elektrycznych
    • mile widziana umiejętność  diagnozowania maszyn przemysłowych, programowania PLC oraz konfigurowania i obsługi napędów i falowników
    • sumienność, zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole i chęć zdobywania wiedzy

oferujemy

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
    • ciekawą i pełną wyzwań pracę w nowoczesnej organizacji
    • atrakcyjne benefity: fundusz świadczeń socjalnych, programy pracownicze, dofinansowania do nauki języków obcych, do studiów, karty multisport.

Prosimy o przesłanie CV do dnia 30.04.2023 na adres e-mail rekrutacja@spomlek.pl (w tytule prosimy wpisać nazwę stanowiska)

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy