Oferta pracy w SM SPOMLEK

Opublikowano: Aktualizacja:
Autor:

Oferta pracy w SM SPOMLEK - Zdjęcie główne

Przeczytaj również:

PROMOWANESpółdzielcza Mleczarnia SPOMLEK producent marek Serenada i Skarby Serowara szuka pracownika

Spółdzielcza Mleczarnia SPOMLEK

szuka kandydatów na stanowisko

OPERATOR

Miejsce pracy: Radzyń Podlaski

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • fundusz świadczeń socjalnych
  • dofinansowania do nauki języków obcych oraz studiów
  • kartę multisport

Ogólny zakres zadań

  • obsługa maszyn do produkcji/pakowania sera
  • kontrola produkcji pod względem ilościowym i jakościowym
  • utrzymanie czystości w obrębie stanowiska
  • prowadzenie wymaganej dokumentacji

Wymagania

  • doświadczenie w obsłudze maszyn i urządzeń mile widziane
  • uprawnienia z obsługi wózków widłowych mile widziane
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • komunikatywność, odpowiedzialność
  • umiejętność pracy w zespole
Prosimy o przesłanie CV w formie elektronicznej na adres: rekrutacja@spomlek.pl (w tytule proszę wpisać nazwę stanowiska)

Aktualne oferty pracy w SM Spomlek kliknij link: https://www.spomlek.pl/kariera/oferty-pracy

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy