Grom znów bez punktów

Grom znów bez punktów - Zdjęcie główne

Sport Zespół z Kąkolewnicy jechał do Bychawy z optymizmem. Ekipa Mirosława Kosowskiego miała powalczyć o dobry wynik.

- Do pewnego momentu było dobrze. Popełniliśmy prosty błąd w kryciu, co wykorzystali rywale. Dominik Lipski sfaulował rywala, a jego kolega trafił z rzutu karnego, w lewy róg Jakuba Gosika. Ten gol ustawił spotkanie. Pierwsza połowa była wyrównana. Staraliśmy się neutralizować zagrożenia ze strony miejscowych - mówi szkoleniowiec Gromu.

W drugiej części ekipa z Kąkolewnicy była więcej przy piłce. - Granit bronił się na własnej połowie. Skupili się na wyprowadzaniu kontr. Zaryzykowaliśmy i wyszliśmy do przodu. Miejscowi podwyższyli za sprawą Jacka Kawalca, który chciał grać u nas. Co więcej, zabrał ze sobą do Granitu Kamila Łappo. Kropkę nad "i" postawił Sebastian Sprawka - dodaje.

W sobotę w Łęcznej
Przed ekipą z Kąkolewnicy wyjazdowe spotkanie w Łęcznej. Mecz z Górnikiem II odbędzie się w sobotę o godz. 11:00.

Granit Bychawa - Grom Kąkolewnica 3:0 (1:0)
Bramki: Zarzeczny 45` (k), Kawalec 77`, Sprawka 82`.
Grom: Gosik - Jakimiński (80` Sowisz), Obroślak, Kudlai, Pluta (80` Chaturvedi), Kocyła, Lipski, Tomasiak (70` Grochowski), Mielnik, Kuźma, Adenekan (46` Kanatek).
Żółte kartki: Tomasiak, Kudlai, Lipski.