Reklama

Reklama

MOSiR zaprasza na Tydzień Sportu

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

MOSiR zaprasza na Tydzień Sportu - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Turniej piłkarski, rowerowy rajd i spotkanie przy ognisku z konkursami dla najmłodszych - Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza w przyszły weekend na Europejski Tydzień Sportu.

Reklama

Europejski Tydzień Sportu zaczynamy w piątek a będzie to turniej piłki nożnej. Zapisy kończymy w środę 23 września i zobaczymy co i jak. Gramy na stadionie :) System rozgrywek itd podamy po zakończeniu zapisów, wszystko uzależnione będzie od ilości drużyn. Nagrodami będą gadżety Europejskiego Tygodnia Sportu

 

-informuje Marek Topyła z Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, organizatora wydarzeń.

Sobota, 26 września to II Rajd Rowerowy do Bork

PRZEBIEG TRASY RAJDU /ok. 35 km /

Zbiórka najpóźniej o 9.30 przy pływalni Aqua-Miś. Tym razem rowerowe zwiedzanie gminy Borki rozpocznie się od strony Zabiela i Paszk. Jednym z dwóch głównych punktów sobotniej imprezy będzie Wrzosów. Tą miejscowość uczestnicy poznają z bardzo ciekawej strony a niektóre rzeczy będą wielką niespodzianką. Wszystkie te „ciekawostki” poznają dzięki uprzejmości i wiedzy wielkiego pasjonata lokalnej historii i kultury, Marka Korulczyka. Będą to opowieści z górnej półki. Drugim ważnym punktem rajdu będzie Wola Osowińska. Tam będzie czas na odpoczynek i posiłek. W Woli Osowińskiej obejrzymy dworek oraz park. W pierwszym rajdzie do Bork wzięło udział ponad 50 osób. 

Ewentualne pytania i info. – Marek Topyła 698 651 505.

 

Trzeci dzień Europejskiego Tygodnia Sportu w wykonaniu MOSiRu to Sportowe Święto Pieczonego Ziemniaka, które odbędzie się w Paszkach Dużych przy OSP w niedzielę o 10.00.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE