Orlęta lepsze od Chełmianki

Opublikowano: Aktualizacja:

Orlęta lepsze od Chełmianki - Zdjęcie główne

Sport Zespół z Radzynia Podlaskiego rozpoczął serię gier sparingowych od zwycięstwa 4:2 z Chełmianką Chełm.

- Cieszy bardzo fajny mecz kontrolny. Nieźle radziliśmy sobie w ofensywie, chociaż ostatnio większy nacisk kładliśmy na defensywę. Tak naprawdę mogliśmy strzelić jeszcze trzy bramki - mówi Mikołaj Raczyński.

Szkoleniowiec sprawdzał trzech zawodników. - Dwóch odesłałem do domu. Pozostał jeden. To obcokrajowiec. Jesteśmy bardziej na "tak", ale jeszcze nie podjęliśmy decyzji - dodaje.

Orlęta Radzyń Podlaski - Chełmianka Chełm 4:2

Bramki: Mnatsakanyan, Kamiński, Kaczyński, Rycaj.

Orlęta (I połowa): Ciołek - Szymala, Chyła, Myszka, Chelyadko, Kamiński, Mnatsakanyan, Rycaj, Kobiałka, Koszel, Kaczyński (II połowa): Nowacki - Bryja, Rosiak, Korolczuk, zaw. testowany I, Siudaj, Skrzyński, zaw. testowany II, Ćwik, zaw. testowany III, Kuźma.