Orlęta zaczęły w sobotę, a skończyły dzisiaj. Porażka (zdjęcia)

Sport Graczom z Radzynia Podlaskiego nie udało się odrobić strat z pierwszej połowy meczu z Avią Świdnik.

W sobotę rywale po 45 minutach wygrywali 2:0 po trafieniach Wojciecha Kalinowskiego i Arkadiusza Maja. Spadł śnieg i sędzia zdecydował się odwołać drugą połowę. Ta odbyła się dzisiaj na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Lubartowie.

Zespół Tomasza Złomańczuka rozpoczął znakomicie, bo już w 49 minucie do siatki trafił Artur Balicki. Niestety, na pięć minut przed końcem przyjezdni postawili kropkę nad "i" za sprawą Jakuba Zagórskiego.

Gracze Orląt spędzą przerwę zimową na przedostatniej pozycji. W 18 meczach drużyna wywalczyła 11 punktów. Do bezpiecznej pozycji traci zaledwie trzy "oczka". Na wiosnę będzie się działo!