Reklama

Reklama

239 tys. dla gm. Kąkolewnica

Opublikowano: czw, 18 lis 2021 07:00
Autor:

239 tys. dla gm. Kąkolewnica - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości „Cyfrowa Gmina” to projekt skierowany do wszystkich gmin w Polsce, finansowany z Funduszy Europejskich, w ramach programu React-EU. W ramach programu każda gmina, która weźmie w nim udział, może liczyć na wsparcie - minimalna wysokość grantu to 100 000 zł, maksymalna - 2 000 000 zł. Wysokość wsparcia zależy od wielkości (liczby mieszkańców) i zamożności gminy (wskaźnika podatkowego G).

Reklama

Zasady rozliczania projektu przygotowano tak, by samorządowcy mieli jak najłatwiej i jak najlepiej. To 100% finansowania, bez wkładu własnego, łatwe rozliczenie, a także możliwość refinansowania wydatków poniesionych od lutego 2020 r.

Do 17 listopada trwa pierwszy nabór składania wniosków. W pierwszym naborze nie mieliśmy możliwości złożenia wniosku, ponieważ nie był dedykowany dla żadnej z gmin powiatu radzyńskiego, czekamy na kolejny nabór. Cieszymy się, że uzyskaliśmy deklarację przekazania nam środków w kwocie 239 010 zł w ramach programu ,,Cyfrowa Gmina”.

Otrzymany Grant zostanie przeznaczony na cyfryzację urzędu w nowoczesne technologie, szkolenia kadry, zakup specjalistycznego sprzętu, na warstwę zabezpieczeń, stworzona zostanie nowoczesna strona internetowa Gminy, spełniająca nowoczesne normy oraz oczekiwania mieszkańców, zwiększenie poziomu zabezpieczeń, poprzez min. inwestycje w monitoring.

- informuje nas wójt gm. Kąkolewnica, Anna Mróz.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy