GM. CZEMIERNIKI Ukradł z gołębnika 45 rasowych ptaków

wiadomosci Radzyńscy kryminalni zatrzymali 20-letniego mieszkańca gm. Czemierniki. Złodziej włamał się do gołębnika, skąd ukradł 45 gołębi.

KWP w Lublinie

Opublikowano: 14 sierpnia 2020 07:43 | Aktualizacja: 14 sierpnia 2020 07:43

Do włamania doszło w nocy z 11 na 12 sierpnia. Sprawca włamał się do gołębnika należącego do mieszkańca Radzynia Podlaskiego. Jak ustalili mindurowi, pod osłoną nocy włamywacz dostał się do pomieszczenia, w której znajdowały się ptaki. Zabrał 45 sztuk gołębi rożnych ras. Właściciel oszacował straty na kwotę blisko 1400 złotych.

 

Włamywaczem okazał się 20-letni mieszkaniec gm. Czemierniki. Młodzieniec wczoraj usłyszał zarzuty. Podczas przesłuchania przyznał się do popełnionego czynu i złożył wyjaśnienia. Policjanci podczas przeszukania posesji 20-latka odzyskali 12 skradzionych ptaków. Gołębie zostały zwrócone właścicielowi.

 

Zgodnie z kodeksem karnym włamanie to przestępstwo, za które grozić może kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Komentarze (2)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • miesiąc temu | ocena +3 / -0

    Ernest

    Posiedzi ci za jakieś gołębie odrazu do zamkniętego

  • miesiąc temu | ocena +4 / -0

    Jola

    Oj chłopczyku, posiedzi zmądrzeje