Reklama

Reklama

Gm. Kąkolewnica: kto wykona kanalizację na ul. Rudnik?

Opublikowano: śr, 22 gru 2021 07:00
Autor:

Gm. Kąkolewnica: kto wykona kanalizację na ul. Rudnik? - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Władze gminy Kąkolewnica ogłosiły przetarg na budowę sieci i przyłączy kanalizacyjnych w miejscowości Kąkolewnica, ul. Rudnik

Reklama

Zakresem zamówienia objęte są:

1) Roboty sanitarne polegające na wykonaniu sieci kanalizacyjnej o średnicy 200 mm i sieci kanalizacyjnej tłocznej o średnicy 110 mm, na odcinku o dł. ok. 2 km, dostawa i montaż przepompowni ścieków (3 szt.) wraz z wewnętrzną linią zasilania energetycznego, wykonanie  przyłączy kanalizacyjnych o średnicy 160 mm i odwodnienie wykopów oraz

2) Prace geodezyjne w zakresie wytyczenia tras rurociągów i wykonania inwentaryzacji powykonawczej sieci i przyłączy kanalizacyjnych.

 

Wyłoniony wykonawca zobowiążany jest dotrzymać terminu wykonania przedmiotu zamówienia – do dnia 30 czerwca 2022 roku.

 

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach PROW na lata 2014-2020. Operacje typu „Gospodarka wodnościekowa” w ramach poddziałania „Wsparcie inwestycji związanych z tworzeniem, ulepszaniem lub rozbudową wszystkich rodzajów małej infrastruktury, w tym inwestycji w energię odnawialną i w oszczędzanie energii”.

 

Otawrcie ofert nastąpi dziś, o 11.00.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy