Reklama

Reklama

Gm. Kąkolewnica: uzupełniający nabór wniosków o dofinansowanie do fotowoltaiki

Opublikowano: wt, 26 paź 2021 07:00
Autor:

Gm. Kąkolewnica: uzupełniający nabór wniosków o dofinansowanie do fotowoltaiki - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Gmina Kąkolewnica informuje o uzupełniającym naborze wniosków o dofinansowanie do montażu instalacji fotowoltaicznej (o mocy 3,42 kW) w ramach projektu pn. „Montaż instalacji OZE na terenie gminy Kąkolewnica – część 1” realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020.

Reklama

Wniosek o dofinansowanie do montażu instalacji fotowoltaicznej należy złożyć na odpowiednim formularzu, następnie zostanie podpisana umowa na montaż instalacji. Miejsce przyjmowania dokumentów:

pokój nr 11 w Urzędzie Gminy Kąkolewnica,

ul. Lubelska 5;

21-302 Kąkolewnica.

 

Wnioskodawca musi być mieszkańcem gminy oraz być właścicielem nieruchomości zabudowanej i gruntowej, na których planowany jest montaż instalacji – w przypadku współwłasności nieruchomości wszyscy współwłaściciele muszą wyrazić zgodę na użyczenie nieruchomości na cele projektu.

W przypadku pytań władze gminy proszą o kontakt pod nr telefonu (83) 344-80-31. Na obecną chwilę pozostało dwie instalacje. Decyduje kolejność złożenia kompletu dokumentów.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy