Reklama

Reklama

Gm. Ulan-Majorat: przesunięcia w funduszu sołeckim

Opublikowano: śr, 17 lis 2021 06:00
Autor:

Gm. Ulan-Majorat: przesunięcia w funduszu sołeckim - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Podczas ostatniej sesji Rady Gminy Ulan-Majorat, przy wprowadzaniu zmian w tegorocznej uchwale budżetowej, dokonano przesunięć w pierwotnie zaplanowanym przeznaczeniu pieniędzy w ramach funduszu sołeckiego.

Reklama

Zmianie uległo przeznaczenie pieniędzy na fundusz sołecki gminnych miejscowości.

 

W Kępkach 4 tys. zł z zakupu materiałów na spotkania integracyjne przeznaczono na remont drogi (uregulowanie staniu prawnego).

 

W sołectwie Klębów zrezygnowano z wyposażenia placu zabaw i zagospodarowania terenu wokół altany, a 14 234, 68 zł przeznaczono na remont drogi.

 

W Kolonii Domaszewskiej przesunięto w czasie zakup sprzętu dla Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej OSP (za 1 tys. zł), a także zmniejszono pulę o 3, 852, 36 przeznaczoną na spotkania integracyjne. W sumie 4, 852, 36 zł przeznaczono na remont drogi.

 

W Sętkach całość pieniędzy (24 231, 03) skierowano na malowanie i doposażenie świetlicy. Pierwotnie na to zadanie przeznaczono 10 tys. zł.

 

W Stanisławowie 1 tys. zł skierowano na remont placu zabaw przy szkole.

 

W Ulanie-Majoracie kwotę 2 296, 00 zł na organizację spotkań integracyjnych dołożono do pierwotnej sumy 10 tys. zł na dokończenie budowy altany.

 

W Wierzchowinach zrezygnowano z zakupu urządzeń na plac zabaw (5 tys. zł), a pieniądze przeznaczono na remont dróg gminnych.

 

W Zarzecu Ulańskim o 3 tys. zł uszczuplono pierwotnie zaplanowaną kwotę 15 867, 20 zł na zakup garażu blaszanego i przeniesiono ją na przygotowanie podłoża pod garaż

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 2 miesiące temu | ocena +1 / -0

    Ulaniak

    Ten Koczkodan to już robi sobie co chce!!! A w radzie gminy to same przydupasy co z chęcią by mu gałe obrabiali!!!! Chamstwo w panstwie