Reklama

Reklama

Konsultacje w gm. Wohyń

Opublikowano: wt, 24 lis 2020 05:00
Autor:

Konsultacje w gm. Wohyń - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wójt Gminy Wohyń zawiadamia o konsultacjach z radami działalności pożytku publicznego lub organizacjami pozarządowymi o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie,

Reklama

Konsultacje dotyczą rocznego programu współpracy Gminy Wohyń z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na rok 2021.

 

 

Z uwagi na szczególne środki ostrożności związane z pandemią koronawirusa zaleca się, aby opinie i uwagi na temat projektu uchwały zgłaszać telefonicznie (tel. 511 189 051) lub na piśmie, do Urzędu Gminy Wohyń za pośrednictwem poczty elektronicznej kierowanej na adres: [email protected], w terminie do 27 listopada 2020 r., do godz. 13.00.

 

 

Bezpośrednie spotkanie z zainteresowanymi przedstawicielami organizacji pozarządowych może odbyć się 27 listopada 2020 r. w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Wohyń, po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym z Sekretarzem Gminy Wohyń.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.