W Wohyniu rozbudowują sieć gazu ziemnego

wiadomosci Sieć będzie zasilać ośrodek dla uchodźców, jednostkę wojskową i większych odbiorców usytuowanych wzdłuż trasy gazociągu.

JH

Opublikowano: 12 sierpnia 2020 05:00 | Aktualizacja: 10 sierpnia 2020 09:47

Na terenie Gminy Wohyń trwa rozbudowa sieci gazu ziemnego, która będzie zasilać ośrodek dla uchodźców, jednostkę wojskową i większych odbiorców usytuowanych wzdłuż trasy gazociągu. Inwestorem jest EWE energia sp. z o.o., a wykonawcą prac ziemnych konsorcjum Bransan Jaroslaw Kozieł i Firma Instalacyjno Budowlana Andrzej Kral z Włodawy. Obecnie prace trwają w Bezwoli przy ul. Grabówka, a przeniosą się na ul. Komarowska w stronę Wymyśla i Planty.

 

Ostatnim etapem będzie wykonanie połączenia wzdłuż ul. Bezwolskiej z główną nitką gazociągu w Wohyniu. Etap przygotowania inwestycji trwał około dwa lata.

 

Władze gminy cieszą się, że prywatny inwestor podjął decyzje o rozbudowie sieci gazowej, na czym skorzystają również mieszkańcy  gminy. Jednocześnie gmina informuje, że mieszkańcy ul. Bezwola Stara Wieś i Bojanówka oraz ul. Rokosz mogą składać wnioski o przyłączenie do sieci gazowej.

 

Formularz i dodatkowe informacje można otrzymać w pok. 3 w Urzędzie Gminy Wohyń, tel. 83 35 30 063.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.