Reklama

Złote Gody w gm. Ulan-Majorat

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Każda rocznica ślubu to uroczystość pełna wzruszeń i wspomnień, jeśli zaś jest to rocznica pięćdziesiąta, to nabiera ona szczególnego znaczenia nie tylko dla samych par małżeńskich, ale także dla ich rodzin i całego społeczeństwa. W niezwykle uroczystej oprawie 8 par z terenu gminy Ulan-Majorat 1 października 2022 r. obchodziło swój Jubileusz, podczas którego zostali uhonorowani medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie nadawanymi na wniosek Wójta przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

Uroczystego aktu dekoracji dokonał Jarosław Koczkodaj Wójt Gminy Ulan-Majorat, w asyście Katarzyny Skowron Skarbnika Gminy oraz  Pawła Wierzchowskiego Zastępcy Wójta.

Wójt pod adresem dostojnych Jubilatów skierował słowa uznania i podziękowania za godne i długie pożycie małżeńskie oraz za piękny przykład dla młodego pokolenia. Oprócz medali Jubilaci otrzymali pamiątkowe listy gratulacyjne, kwiaty i okolicznościowe upominki. Nie zabrakło symbolicznego toastu i poczęstunku.

Prezydenckie Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie otrzymali:

Zofia i Stanisław Banowscy

Halina i Stanisław Cieślakowie

Władysława i Jan Mazurkowie

Stanisława i Józef Ostrzyżkowie

Jadwiga i Stanisław Posiadałowie

Stanisława i Waldemar Szczygielscy

Jadwiga i Kazimierz Śpiewakowie

Lucyna i Henryk Witkowie

 

Wszystkim parom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych wspólnie spędzonych lat w zdrowiu i radości, aby dalej razem trzymali tę miłość w rękach i nieśli ją przez całe życie.

Jubilaci wraz z zaproszonymi przez siebie gośćmi uczestniczyli w koncercie Łukasza Jemioły oraz Balu Seniora.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy