Bez telefonów, za to z adrenaliną. Ósmoklasiści z Radzynia ruszyli na Roztocze Paintball, terenowe samochody i gra w sercu lasu. Uczniowie klas ósmych ze Szkoły Podstawowej nr 2 wybrali się na Roztocze, gdzie czekał na nich dzień pełen emocji. Jak się okazało, największą wartością wyjazdu nie były jednak atrakcje, lecz możliwość spędzenia (...)
Bez telefonów, za to z adrenaliną. Ósmoklasiści z Radzynia ruszyli na Roztocze Paintball, terenowe samochody i gra w sercu lasu. Uczniowie klas ósmych ze Szkoły Podstawowej nr (...)