Reklama

I Liceum Ogólnokształcące w Radzyniu zaprasza na Dzień Otwarty

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

I Liceum Ogólnokształcące w Radzyniu zaprasza na Dzień Otwarty  - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Informacje radzyńskie Za uczniami szkół podstawowych egzaminy, teraz pora na podjęcie decyzji, co dalej. Jedna z dwóch radzyńskich szkół ponadpodstawowych zaprasza w swoje progi, by zapoznać się ze swoją ofertą. Zespół Szkół Ponadpodstawowych mimo dwukrotnie ustalanego terminu, przyczyn zewnętrznych, decyzji premiera, nie zorganizuje prezentacji klas 31 maja, ani w późniejszym terminie, ze względu, że rozpoczynają się szkolne egzaminy. I Lo przy ul. Partyzantów zaprasza młodzież 1 czerwca.

Na decyzję zostało już tylko kilka tygodni. 

 

 

Nabór do szkół ponadpodstawowych na rok 2022/2023 ruszył 16 maja

 

Uczniowie mogą składać wnioski o przyjęcie do szkoły do 24 czerwca. Wyniki naboru zostaną ogłoszone 22 lipca, zaś w sierpniu odbędzie się rekrutacja uzupełniająca.

 

Tegoroczna rekrutacja, podobnie jak w roku poprzednim, do czteroletnich liceów ogólnokształcących, pięcioletnich techników i trzyletnich branżowych szkół I stopnia prowadzonych przez Powiat Radzyński na rok szkolny 2022/2023 będzie prowadzona z wykorzystaniem systemu teleinformatycznego. Istnieje również możliwość złożenia wniosku drogą tradycyjną. Wniosek pobierzecie Państwo w zakładce Pliki do pobrania n stronie internetowej starostwa radzyńskiego,  można go również otrzymać w szkole ponadpodstawowej, po czym należy go wypełnić, podpisać czytelnie i złożyć w sekretariacie szkoły.

 

Aby skorzystać z elektronicznego systemu naboru wchodzimy na stronę: https://lubelszczyzna.edu.com.pl/kandydat/app/. Podstawową czynnością jest wypełnienie i zapisanie wniosku. W tym momencie zostanie utworzone konto w systemie Nabór (dane należy zachować do logowania!)

 

 

 

 

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy