Reklama

V Powiatowy Turniej Strzelecki Samorządowców Powiatu Radzyńskiego i po raz kolejny puchar dla drużyny powiatu

Opublikowano:
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Informacje radzyńskie 24 maja odbył się V Powiatowy Turniej Strzelecki Samorządowców, we Wrzosowie, malowniczej miejscowości położonej w Gminie Borki. Organizatorami tego wydarzenia były dwa samorządy: Gmina Borki oraz Powiat Radzyński.

Turniej zgromadził urzędników z: Powiatu Radzyńskiego, Miasta Radzyń Podlaski oraz Gmin: Borki, Wohyń, Czemierniki i Radzyń Podlaski. Każda z tych jednostek samorządowych wysłała pięcioosobowe drużyny, reprezentujące swoje urzędy. To właśnie oni stanowili uczestników turnieju, gotowych do rywalizacji i zdobycia tytułu najlepszych strzelców. Zawodnicy mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności strzeleckie zarówno z broni krótkiej, jak i długiej. Każdy z uczestników oddał po dziesięć strzałów, dążąc do osiągnięcia jak najlepszego wyniku. Atmosfera na strzelnicy była pełna sportowej rywalizacji, a jednocześnie panowała przyjazna atmosfera, gdzie wszyscy uczestnicy wspierali się nawzajem i podziwiali umiejętności swoich rywali. Po zaciętej walce, poznaliśmy zwycięzców V Powiatowego Turnieju Strzeleckiego Samorządowców. Na najwyższym podium stanęła drużyna Powiatu Radzyńskiego, która okazała się bezkonkurencyjna, prezentując wysoki poziom umiejętności strzeleckich. Drugie miejsce zajęła drużyna Gminy Czemierniki, również prezentując się znakomicie podczas zawodów. Trzecie miejsce przypadło reprezentacji gminy Borki, która miała okazję zaprezentować swoje umiejętności na własnym terenie.

 

Oprócz tytułów grupowych wyłoniono również najlepiej strzelającą kobietę i najcelniej trafiającego mężczyznę. Po dogrywce z kolegą z jednego pokoju, Jarosławem Matuszewskim, tytuł mistrza strzelectwa powędrował do Jakuba Kublickiego (Powiat Radzyński). Natomiast wśród pań, mistrzynią strzelectwa została Monika Migiel, która udowodniła, że kobiety również mają duże umiejętności strzeleckie i potrafią rywalizować na wysokim poziomie. Najlepsi zawodnicy otrzymali nagrody z rąk Wicestarosty Radzyńskiego Michała Zająca oraz Wicewójt Gminy Borki Ewy Mateusiak. Sukces tego turnieju nie byłby możliwy bez wsparcia finansowego Powiatu Radzyńskiego, który m.in. ufundował wynajęcie strzelnicy, a także puchary oraz nagrody rzeczowe dla najlepszych zawodników. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Starosta Radzyński Szczepan Niebrzegowski.

 

V Powiatowy Turniej Strzelecki Samorządowców był nie tylko sportowym wydarzeniem, ale również okazją do integracji samorządowych jednostek. Uczestnicy mieli szansę lepiej się poznać, nawiązać nowe kontakty i wymienić doświadczenia. Takie inicjatywy, które łączą lokalne społeczności i promują sport oraz współpracę, są niezwykle ważne dla rozwoju regionu i budowania więzi między różnymi jednostkami samorządowymi. 

 

inf. Urząd Powiatowy w Radzyniu Podlaskim 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy