Reklama

Złote Gody w Gminie Czemierniki świętowało 14 małżeństw

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Informacje radzyńskie Wójt gminy Czemierniki Arkadiusz Filipek wraz z kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego Sławomirem Jarzyną odwiedzali pary małżeńskie, które w tym roku świętują 50 - lecie pożycia małżeńskiego, czyli Złote Gody. - Mieliśmy wielką przyjemność odznaczyć Dostojnych Jubilatów Medalem za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, który zajmuje szczególne miejsce wśród polskich odznaczeń państwowych Jest uznaniem ze strony państwa dla osób, które przeżyły co najmniej 50 lat w jednym związku małżeńskim. Podkreśla przede wszystkim wagę szacunku, wsparcia, odpowiedzialności i wyrozumiałość w związku. Jest uhonorowaniem wspólnego pokonywania przeciwności losu i codziennego trudu. - podkreśla wójt.

W tym roku złoty jubileusz obchodziło 14 par:

Państwo Helena i Stanisław Fijałek z Niewęgłosza, Państwo Krystyna i Antoni Kaczor z Czemiernik, Państwo Krystyna i Kazimierz Kamińscy z Wygnanowa,  Państwo Urszula i Zygmunt Kwasek z Czemiernik, Państwo Elżbieta i Piotr Kozak z Niewęgłosza,  Państwo Zofia i Kazimierz Ostap z Bełcząca,  Państwo Janina i Antoni Partyka ze Stójki,  Państwo Barbara i Stanisław Szabrańsccy z Bełcząca,  Państwo Marianna i Stanisław Salczyńscy z Czemiernik,  Państwo Maria i Kazimierz Skarżyccy z Wygnanowa,  Państwo Marianna i Józef Stelmach z Bełcząca,  Państwo Zofia i Stanisław Tabisz z Czemiernik,  Państwo Kazimiera i Ryszard Walczyna ze Stoczk, a Państwo Wanda i Marek Zarębscy z Czemiernik.

 

 - Szanownym Jubilatom jeszcze raz przekazujemy wyrazy uznania i składamy najserdeczniejsze gratulacje oraz życzenia kolejnych lat wspólnego życia w zdrowiu i radości. Dziękujemy, że mogliśmy gościć w Państwa domach w tak miłej i serdecznej atmosferze - dziękują przedstawiciele urzędu. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy