Reklama

Reklama

XIII Ogólnopolski Konkurs Literacki im. Ireny Golec

Opublikowano: 1 października 2020 11:00
Autor: Jakub Hapka

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Gminny Ośrodek Kultury w Kąkolewnicy oraz Grupa Poetycka „Wieś Tworząca” zapraszają na XIII Ogólnopolski Konkurs Literacki p.t. „Czerwona Róża dla Niej”

Reklama

Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Dyrektor Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej im. Hieronima Łopacińskiego w Lublinie Pan Tadeusz Sławecki.

 

Warunki uczestnictwa:

1. Konkurs ma charakter otwarty zarówno pod względem treści utworów, jak i wieku twórców. Utwory będą oceniane w trzech kategoriach:

I – dzieci szkół podstawowych

II – młodzież szkół średnich

III – dorośli

 

2. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest przesłanie 2-3 utworów własnych - poetyckich lub prozatorskich (wiersz, esej, nowela, list, opowiadanie, kartka z pamiętnika) niepublikowanych nigdzie dotąd, nie nagradzanych i nie ocenianych w innych konkursach.

 

3. Każdy utwór należy opatrzyć pseudonimem słownym oraz kategorią wiekową i przysłać w trzech egzemplarzach do dnia 15.X. 2020 r. na adres:

Gminny Ośrodek Kultury w Kąkolewnicy

21 – 302 Kąkolewnica,

ul. Lubelska 16

powiat - Radzyń Podlaski z dopiskiem „ Czerwona Róża dla Niej ”

 

4. Do koperty zawierającej utwory, opatrzonej pseudonimem i kategorią wiekową, należy dołączyć drugą zaklejoną kopertę z tym samym pseudonimem zawierającą:

 dane autora (imię, nazwisko i dokładny adres, numer telefonu i adres e-mail, wiek i zawód – uczniowie podają nazwę szkoły),

 oświadczenie, że osoba nadsyłająca prace jest autorem tych utworów, oraz że utwory nie były wcześniej publikowane i nagradzane na innych konkursach. Mile widziane będzie umieszczenie kilku słów o sobie.

 

Prace powinny być przesłane w formie wydruku komputerowego lub czytelnego rękopisu.

 

Dla zwycięzców przewidziane są nagrody. W związku z pandemią COVID 19 w bieżącym roku będą wysyłane pocztą uczestnikom z poza terenu gminy. Laureaci z terenu gminy Kąkolewnica zostaną zaproszeni na finał konkursu i wręczenie nagród, który odbędzie się 8 listopada 2020 roku o godz. 13.30 w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Kąkolewnicy

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (2)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 7 miesięcy temu | ocena +1 / -0

    ekspert.

    Śmieszny ten patron... gdzie konie kują to i żaba nogę nadstawia. Ha ha ha.

  • 7 miesięcy temu | ocena +0 / -0

    Kaes

    Brawoooo