Reklama

Ośmioro studentów z najwyższą średnią otrzyma stypendium od SM Spomlek

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Ośmioro studentów z najwyższą średnią otrzyma stypendium od SM Spomlek  - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Informacje radzyńskie Ośmioro studentów z najwyższą średnią zdobytą na kierunkach związanych z hodowlą bydła mlecznego lub przetwórstwem żywności co miesiąc otrzyma po 500 zł stypendium ufundowanego przez Spółdzielczą Mleczarnię Spomlek.

Program stypendialny Spomleku skierowany jest do członków Spółdzielni i ich dzieci, które uczą się na studiach dziennych, wieczorowych, zaocznych o profilu:

 

- związanym z hodowlą bydła mlecznego i/lub produkcją mleka, - związanym z produkcją żywności i/lub przetwórstwem mleka, oraz osiągnęły najlepsze wyniki w nauce, spośród nadesłanych do Spółdzielni zgłoszeń i uzyskały największą liczbę punktów w klasyfikacji ogólnej.

 

 - Biznes odpowiedzialny społecznie ma społeczny obowiązek dzielić się zyskiem, które dobrze zainwestowane wraca do firmy. Spomlek jest firmą, która inwestuje w ludzi. Dofinansowanie do studiów, do nauki języka obcego, aktywizacja pracowników i angażowanie ich w prospołeczne działania są wpisane w nasze funkcjonowanie. Od kilkunastu lat również wspieramy studentów, których wykształcenie związane jest z naszą działalnością: produkcja mleka lub żywności. Widzimy, że choć niewielkie, jak na dzisiejsze czasy, nakłady finansowe na stypendia, dają studentom większe możliwości czy to w dokształcaniu się czy realizowaniu ich pasji Edward Bajko, Prezes Zarządu.

 

W tym roku ośmioro studentów zakwalifikowało się do „Programu stypendialnego SM Spomlek”. Przez 9 miesięcy będą otrzymywać po 500 zł wsparcia.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy