Reklama

Spomlek z nowym wiceprezesem

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Spomlek z nowym wiceprezesem - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Informacje radzyńskie Skład Zarządu Mleczarni Spomlek powiększył się. Rada Nadzorcza na wniosek Zarządu powołała na stanowisko Wiceprezesa Zarządu ds. Skupu Surowca Agnieszkę Kamelę.

Rada Nadzorcza Spółdzielczej Mleczarni Spomlek na wniosek Zarządu powołała na stanowisko Wiceprezesa Zarządu ds. Skupu Surowca Agnieszkę Kamelę. Powodem powołania jest troska o sprawne funkcjonowanie Spółdzielni w zakresie zaopatrzenia w surowiec w sytuacji pojawiających się nowych wyzwań na rynku mleka surowego w Polsce.

 

 - Od kilku miesięcy obserwujemy niedostateczną podaż surowca w stosunku do potrzeb polskich mleczarni wynikających z posiadanych mocy produkcyjnych i zobowiązań kontraktowych na dostawy produktów. Spowodowało to wywindowanie cen tzw. mleka przerzutowego do absurdalnych wręcz poziomów i zapowiada zaostrzenie walki konkurencyjnej o pozyskanie nowych dostawców mleka. Spodziewamy się, że zapowiadane wprowadzenie ograniczeń w hodowli bydła związanych z projektem „Europejskiego Zielonego Ładu” rywalizację o surowiec jeszcze zaostrzy. W tej sytuacji sfera związana ze współpracą z rolnikami urasta do strategicznego wyzwania dla naszej spółdzielni i wymaga wzmocnienia składu Zarządu SM Spomlek w tym zakresie – mówi Edward Bajko, Prezes Spółdzielczej Mleczarni Spomlek.

 

Agnieszka  Kamela ukończyła studia ekonomiczne na kierunku zarządzanie i marketing na UMCS w Lublinie. Od 23 lat pracuje w Spółdzielczej Mleczarni Spomlek w dziale skupu surowca. Od 2008 roku jest dyrektorem działu. Jest to dla mnie wyróżnienie, ale również wielkie wyzwanie, szczególnie w sytuacji niepewności związanych z Wspólną Polityką Rolną i wchodzącym w jej skład Zielonym Ładem. Mam jednak nadzieję, że podołam wyzwaniu z pomocą pracowników firmy, którzy niosą ze sobą doświadczenie i zaangażowanie – mówi Pani Agnieszka Kamela, Wiceprezes ds. Skupu Surowca Mleczarni Spomlek. – Jednocześnie dziękuję za zaufanie, którym obdarzyła mnie Rada Nadzorcza, mam nadzieję, że jako osoba odpowiedzialna za surowiec z pozycji Zarządu będę potrafiła godzić oczekiwania naszych dostawców jednocześnie mając na uwadze dobre funkcjonowanie firmy.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy