Oferta pracy w SM SPOMLEK

Opublikowano: Aktualizacja:
Autor:

Oferta pracy w SM SPOMLEK - Zdjęcie główne

Przeczytaj również:

PROMOWANE Spółdzielcza Mleczarnia SPOMLEK prowadzi rekrutację na stanowisko sekretarka

Spółdzielcza Mleczarnia SPOMLEK prowadzi rekrutację na stanowisko

Sekretarka

Miejsce pracy: Radzyń Podlaski, woj. lubelskie

Ogólny opis stanowiska:
➢ profesjonalna obsługa sekretariatu
➢ koordynowanie i organizacja kalendarza spotkań Członków Zarządu
➢ zapewnienie sprawnego obiegu korespondencji w tym elektroniczny obieg faktur oraz
koordynowanie przepływu informacji w firmie
➢ organizowanie spotkań i podróży służbowych
➢ prowadzenie standardowej korespondencji

Wymagania:
➢ wykształcenie minimum średnie, mile widziane wyższe
➢ znajomość pakietu MS Office oraz Outlook
➢ wysoka kultura osobista
➢ umiejętność redagowania pism
➢ komunikatywność, dokładność
➢ bardzo dobra organizacja pracy własnej
➢ znajomość jęz. angielskiego w stopniu komunikatywnym mile widziana

Oferujemy:
➢ zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
➢ pracę w przyjaznej atmosferze
➢ możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
➢ atrakcyjne benefity: fundusz świadczeń socjalnych, programy pracownicze, dofinansowania do nauki języków obcych, do studiów, karty lunchowe, karty multisport.

CV prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@spomlek.pl (w tytule Sekretarka)
tel. kontaktowy: 511 769 879

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy