Orlęta wygrały z Sokół Sieniawą 2:1

Orlęta wygrały z Sokół Sieniawą 2:1 - Zdjęcie główne

Sport Wreszcie dobra wiadomość! Dziewiętnasta kolejka rozgrywek III ligi w grupie lubelsko-podkarpackiej okazała się dla Orląt historyczną. Radzyński zespół po raz pierwszy wygrał z Sokołem Sieniawa. Na własnym boisku drużyna trenera Damiana Panka pokonała bardzo solidny zespół z Podkarpacia 2:1, po bramkach Piotra Zmorzyńskiego i Tomasza Tymosiaka.

To ostatni przed przerwą zimową mecz, który Orleta rozegrały na własnym stadionie. Spotkanie było trudne, lecz szczęśliwe dla naszej drużyny. Pierwsza bramka dla Orląt padła już w 6-tej minucie. Zdobył ją Piotr Zmorzyński. Goście wyrównali jednak już w 21 minucie spotkania. Zwycięskiego dla Orląt gola strzelił Tomasz Tymosiak w 78 minucie.

Gratulujemy ładnego meczu i pięknego zwycięstwa!