Zaginął 25-letni Dawid Sawka

wiadomosci Policjanci z Radzynia Podlaskiego poszukują zaginionego 25-letniego Dawida Sawki. 10 września br. w trakcie powrotu z pracy wysiadł w odległości około 40 metrów od miejsca zamieszkania, lecz pod wskazany adres nie dotarł.

KWP w Lublinie

Opublikowano: 11 września 2020 12:35 | Aktualizacja: 11 września 2020 12:35

Zaginiony to:

Dawid Sawka
lat 25
zamieszkały gmina Czemierniki

 

Mężczyzna w dniu 10 września br. w trakcie powrotu z pracy wysiadł w odległości około 40 metrów od miejsca zamieszkania. Jednak pod wskazany adres nie dotarł i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną, a jego miejsce pobytu nie jest znane.

 

Rysopis zaginionego: wzrost 186 cm, szczupła budowa ciał, włosy krótkie, proste koloru ciemnego. W chwili zaginięcia ubrany był w buty czarne typu adidas, spodnie dresowe koloru szarego, bluzę dresową koloru szarego, ciemną koszulkę.

 

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego proszone są o kontakt z funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji w Radzyniu Podlaskim pod numer telefonu 47 81 422 10 lub na numer alarmowy 112.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.